İade Koşulları

Hizmeti satın aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İade talebinde bulunulabilmesi için ürün ve hizmetin tekar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir. 
 

Bunun için kayıt esnasında kullandıkları mail adresi ile, destek@avusor.com mail adresine almış oldukları alan adı (domain) bilgisini vererek hizmetinin iptal edilmesi (Mesai saatleri içerisinde Pazartesi - Cumartesi Saat:09.00-19.00 Saatleri Arası) istediğine dair mail (Telefon ile iptal alınmamaktadır) yollayarak ilgili sipariş için iade talebi oluşturulması yeterlidir. 

Sipariş onayından sonrasında aktif olduğu zamandan 7 günü aşan hizmetlerin ücret iadesi yapılmamaktadır. Ücret iade talebi yapıldığı anda hizmet faturası kesilmiş ve müşteriye ulaştırılmış ise müşterinin iade faturası kesmesi zorunludur, iade faturası elimize ulaşmamış talepler işleme alınmayacaktır.

Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir, fatura elimize ulaşmamış ise iade yapılmayacaktır. 

Eğer henüz fatura size postalanmamış ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. 
 

Ücret iadeleri müşterinin ödeme şekli neyse aynı yöntemle iade edilecektir. Satın alınan hizmetin ödemesi kredi kartı ile yapıldıysa iade kredi kartına yapılır ve bankanın almış olduğu kredi kartı komisyonu iade tutarından düşülerek yapılır, havale / eft ile yapıldıysa iade müşterinin destek@avusor.com mail adresinde belirttiği hesap numarasına yapılmaktadır. 
Kredi kartına iadelerin kart ekstresine yansıması 7-14 iş gününü bulmaktadır. Havale / eft iadelerinde yapılacak iadeden havale / eft masrafları düşülmektedir. 
 

Genel olarak alınan standart hizmet ve diğer çoğu hizmetin iadesi mümkünken bazı hizmetlerin iadesi mümkün değildir. İadesi mümkün olmayan hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir: 

Alan adı satışı ya da transferi: Herhangi bir kişi, kurum, ya da ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş ya da transfer edilmiş alan adları tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemiyeceği için iadesi mümkün değildir. 
 

Sayfa kodlama ve tasarım yapısında değişiklik ve İçerik ekleme hizmeti, web sitenize tarafınızdan verilen içeriklerin girilme işlemidir. Bu hizmet iş gücü ve zaman olduğu için iadesi mümkün değildir. Geri ödeme sadece Standart Paket ücreti olarak yapılmaktadır. 
 

Kargo ve ulaştırma bedellerinin iadeleri mümkün olmadığı için iade edilen tutardan düşülerek geri ödeme yapılır. 
 

Seçimlere rakiplerinizden bir adım önde başlayın, vakit kaybetmeden sizde aday tanıtım web sitesine sahip olun.

Avusor Bilişim Hizmetleri

Yenişehir Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı No:24 Kurtköy / Pendik / İSTANBUL

+90 216 684 10 71

info@avusor.com
Copyright © 2019 Aday Tanıtım Projesi - Avusor Bilişim Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.