İade Koşulları
Avusor Bilişim hizmetleri ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız almış olduğunuz ürün ve hizmeti iade edebilirsiniz. Ürünü satın aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Ürün ve hizmet iadesi istekleriniz koşulsuz kabul edilecektir. Bunun için info@avusor.com adresine genel bilgilerinizi göndermeniz yeterlidir.

Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İade talebinde bulunulabilmesi için ürün ve hizmetin tekar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.

Bu bakımdan;
1) Alan adı satışı ya da transferi: Herhangi bir kişi, kurum, ya da ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş ya da transfer edilmiş alan adları tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemiyeceği için iadesi mümkün değildir.

2) Hizmet iade isteği 15 gün içinde yapılmış olmalıdır.

3) Hizmet iade isteği yukarıda belirtildiği şekilde yazılı olarak yapılmalıdır.

4) İade isteyebilmek için hizmet ile ilgili ödemenin yapılmış olması gerekmektedir. Havale/EFT ile yapılan ödemelerde bankanın aldığı komisyon ve masraflar iade tutarından düşülecektir.

5 İade talebinde bulunduktan sonra e-mail ile faturanızla ilgili bilgilendirileceksiniz. İade edilecek ürün/hizmet ile ilgili iade faturası düzenleyerek göndermeniz gerekmektedir. Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir. Eğer henüz fatura size postalanmamış ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İade faturasının tarafımıza ulaşmadığı hallerde fatura kdv bedeli iade tutarından indirilir.

6) Kargo, Posta vb. ulaşım masrafları ile para iadesi için yapılan masraflar iade tutarından indilir.
© 2015 | Proje Web Tasarım Avusor Bilişim | Tüm Hakları Saklıdır.