Kurumsal Bilgi
web ofis
Aday Web Sitesi Projesi Avusor Bilişim Hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.
Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı ve Aday Adaylarının web sayfalarının oluşturulmasını sağlamak için hazırlanmıştır.

Profesyonel altyapı çalışması ile hazırlanan web yazılım ve tasarım projesinde hizmeti verilen web sitelerinin listelenmesini sağlamak, firmamızın oluşturduğu sosyal ağlarda listelenmesi de sağlanacaktır.

Avusor Bilişim Hizmetleri 2006 yılında web tasarım hizmetiyle başlamıştır, web tasarımın da referanslarına devlet kurum siteleri, ozel şirket, dernekler ve bireysel tasarımlarını müşteri potfoyüne katmış ve güvenirligine müşterileri memnuniyetiyle saglamıştır.

Gün geçtikçe, gelişerek ve yenilenerek ekip çalışmasıyla 2009 Ocak ayında alt yapı çalışmaları başlatarak hosting ve domain hizmeti kendi bünyesinde vermeye başlamıştır.

2012 yılında yeni başlangıç olarak hizmetini verdiği server ve hosting hizmetini Türkiye merkezli datacenterlerde kendi sermayesiyle yeni sunucularını alarak hizmetine daha güçlü ve hızlı alt yapısıyla devam ettiğini göstermiştir.

İnternet hizmetlerini daha kaliteli ve etkin sunmak amacı ile "Avusor Bilişim" markası altında internet hizmetlerini devam ettirmektedir.

İstanbul Merkezli olan firmamız kaliteli ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek, internet sektoründe en üst düzeye taşımayı hedef edinmiştir.

Firmamız; web tasarım, alan adı, logo tasarım, sanaltur uygulaması, e-ticaret, kurumsal kimlik hizmetleri alanlarını secmiştir.
© 2015 | Proje Web Tasarım Avusor Bilişim | Tüm Hakları Saklıdır.